Гордість школи

2016-2017

Бабенко Вікторія 3-Б
Бенковська Софія 4-Б
Береговий Роман 9-А
Богачук Вероніка 4-Б
Бучинська Анастасія 3 -Б
Вовод Гліб 5 -А
Герасимчук Каріна 3 -А
Головачук Станіслав 11-Б
Головкевич Юлія 3 -Б
Гончарук Олександр 11-Б
Гордієнко Єгор 5 -Б
Грицалюк Владислав 4-А
Громнадзька Олена 6 -А
Гуцул Денис 11-Б
Давидюк Дмитро 6-Б
Демчишина Діана 5 -В
Дзюман Даніл 9 -А
Дробот Ярослав 4-В
Дудко Катерина 7-А
Жовталюк Ангеліна 6 -А
Заєць Діана 4 -Б
Івасюк Андрій 3 -А
Карасевич Анастасія 7 - А
Козлюк Дмитро 6 -А
Коноваленко Дар’я   4 –Б
Костюк Юлія 3 - Б
Котвицька Анастасія 4 -Б
Крива Вікторія 5 - Б
Кручок Юлія 7-Б
Кузнецова Єлизавета 8-А
Кузьменко Катерина 9 -В
Лавренюк В’ячеслав 9-Б
Ліпінська Валерія 6-Б
Любіченко Олександр 5 -Б
Малигін Віктор 5-В
Матвійчук Карина 5-А
Музика Яна 5 -В
Ненашева Карина 4-В
Нестеренко Юліана 4-А
Обухова Марія 4 -Б
Павлюк Віра 8 -Б
Романюк Артем 4 -В
Савич Наталія 8 -В
Салко Валентина 5 – В
Сугак Єгор 3 -А
Тарасова Владіслава 4-А
Теленик Анастасія 5-В
Тимощук Христина 5 -В
Хмелевська Марія 6-А
Чернишук Діана 6 -Б
Чунаков Андрій 5-А
Шльонський Миксим 7-А
Шпичківська Вероніка 5 -Б
Якубова Марія 6-А

2011-2012

Прізвище, ім’я Клас
Пацюрко Анастасія 11
Трофимчук Олена 11
Чепель Леонід 11
Порядко Андрій 5-А
Марчук Анастасія 5-А
Савельєва Ірина 6-А
Гуцул Денис 7-Б
Скиба Михайло 7-Б
Панченко Віталій 4-А
Можарівська Анна 11
Левицька Марія 11
Дубініна Вероніка 8-В
Мосійчук Олександр 8-В
Андрєєва Любов 8-Б
Кузбменко Олександр 9-А
Челядіна Анастасія 9-А
Горпенюк Каріна 8-Б
Литвинець Дар’я 9-Б
Вишнівський Дмитро 10-Б
Лубчук Анастасія 10-Б
Шумило Олександр 10-Б
Можарівська Ганна 11
Арсенюк Олексій 11
Домарацька Тетяна 9-А
Літвінова Анна-Марія 9-А
Марвін Ігор 9-А
Головачук Станіслав 7-А
Заломська Олена 7-А
Труш Ілля 7-Б

 

Шпичківська Вероніка

Учениця 5 -Б класу

Гордієнко Єгор

Учень 5 -Б класу

Крива Вікторія

Учениця 5 - Б класу

Салко Валентина

Учениця 5 - В класу

Любіченко Олександр

Учень 5 -Б класу

 Костюк Юлія

Учениця 3 - Б класу

Бабенко Вікторія

Учениця 3-Б класу

Головкевич Юлія

Учениця 3 -Б класу

Бучинська Анастасія

Учениця 3 -Б класу

Демчишина Діана

Учениця 5 -В класу

Малигін Віктор

Учень 5-В класу

Музика Яна

Учениця 5 -В класу

Теленик Анастасія

Учениця 5-В класу

Тимощук Христина

Учениця 5 -В класу

Герасимчук Каріна

Учениця 3 -А класу

Сугак Єгор

Учень 3 -А класу

Івасюк Андрій

Учень 3 -А класу

Бенковська Софія

Учениця 4-Б класу

Богачук Вероніка

Учениця 4-Б класу

Коноваленко Дар’я

Учениця 4 -Б класу

Котвицька Анастасія

Учениця 4 -Б класу

Обухова Марія

Учениця 4 -Б класу

Заєць Діана

Учениця 4 -Б класу

Дробот Ярослав

Учень 4-В класу

Романюк Артем

Учень 4 -В класу

Ненашева Карина

Учениця 4-В класу

Матвійчук Карина

Учениця 5-А класу

Чунаков Андрій

Учень 5-А класу

Вовод Гліб

Учень 5 -А класу

Тарасова Владіслава

Учениця 4-А класу

Грицалюк Владислав

Учень 4-А класу

Нестеренко Юліана

Учениця 4-А класу

Давидюк Дмитро

Учень 6-Б класу

Ліпінська Валерія

Учениця 6-Б класу

Чернишук Діана

Учениця 6 -Б класу

Гончарук Олександр

Учень 11-Б класу

Кручок Юлія

Учениця 7-Б класу

Головачук Станіслав

Учень 11-Б класу

Гуцул Денис

Учень 11-Б класу

Дудко Катерина

Учениця 7-А класу

Шльонський Миксим

Учень 7-А класу

Береговий Роман

Учень 9-А класу

     Карасевич Анастасія

Учениця 7 - А класу

Дзюман Даніл

Учень 9 -А класу

Лавренюк В’ячеслав

Учень 9-Б класу

Громнадзька Олена

Учениця 6 -А класу

Жовталюк Ангеліна

Учениця 6 -А класу

Козлюк Дмитро

Учень 6 -А класу

Хмелевська Марія

Учениця 6-А класу

Якубова Марія

Учениця 6-А класу

Кузьменко Катерина

Учениця 9 -В класу

Павлюк Віра

Учениця 8 -Б класу

Савич Наталія

Учениця 8 -В класу

Кузнецова Єлизавета

Учениця 8-А кл.

Призер міської олімпіади

 з історії -ІІ м., призер обласної

олімпіади з історії – ІІІ м.

(2016-2017н.р.)

Read 1535 times
joomla3x