Конкурси та турніри

Rate this item
(0 votes)

КОНКУРСИ ТА ТУРНИРИ
(по 2012 рік)

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ
МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ П.ЯЦИКА
УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА FLEX “АКТ НА ПІДТРИМКУ СВОБОДИ. МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ”
МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «КЕНГУРУ»
МІЖНАРОДНИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС “ЛЕВЕНЯ”
МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА МАТЕМАТИЧНА ОЛІМПІАДА
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНОЇ ПРЕСИ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЕКОСОФТ"
РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "МИ - ПОЛЯКИ"
МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА "PADEREWSKI", ПОЛЬСЬКА МОВА
МІЖНАРОДНА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА *Росія-Україна. Муравленко-Новоград-Волинський*
КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ ПОЕЗІЙ ДО 90-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
МІСЬКИЙ КОНКУРС "ГОРДІСТЬ МІСТА"
МІСЬКИЙ КОНКУРС "УЧЕНЬ РОКУ"
КОНКУРС «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» ФОНДУ «УКРАЇНА 3000»
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ "КОЖНОМУ МИЛА СВОЯ СТОРОНА"
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЧИТАЧ РОКУ"
МІСЬКИЙ КВН З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ПРЕДМЕТНИКІВ


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ (м. Алмати)
2004 рік
Сухоруков Артем (11 клас, І місце)
МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ П.ЯЦИКА (МІСЬКИЙ ФІНАЛ)
2002 рік
Папроцька Юлія (9 клас, ІІ місце)
Житня Діана (8 клас, І місце)
Косянчук Марина (5 клас, І місце)
Пащенко Ірина (10 клас, І місце).
2003 рік
Хапчук Віктор (10 клас, І місце)
Новиченко Вікторія (7 клас, І місце)
Верхоланцева Вікторія (5 клас, І місце)
Пащенко Ірина (11 клас, І місце)
Степанова Катерина (8 клас, І місце)
2005 рік
Житня Діана (11 клас, І місце)
Степанова Катерина (10 клас, ІІІ місце)
Новиченко Вікторія (9 клас, І місце; на обласному рівні – ІІ місце)
Нехай Альона (8 клас), Кравець Тетяна (7 клас)
Лопушанська Анна (8 клас, І місце)
УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА FLEX “АКТ НА ПІДТРИМКУ СВОБОДИ. МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ”
ПІВФІНАЛІСТИ ПРОГРАМИ 
Смоляр Тетяна (1999 р.)
Богданова Анна (2000 р.)
Сухоруков Артем (2001, 2002 рр.)
Хапчук Віктор (2003 р.)
Бондарчук Ольга (2005 р.)
Степанова Катерина (2005 р.)
Ковалевська Олена (2005 р.)
Матвєєва Наталія (2005 р.)
НАЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖЦІ 
Сухоруков Артем (2002 р., Енка Хай Скул, Північна Кароліна, США)
Бондарчук Ольга (2006 р.)
Ансіфорова Марина (2011 р.)
МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «КЕНГУРУ»
2002 рік
Новиченко Вікторія (відмінний результат), Збаращук Євгенія (відмінний результат), Гацелюк Єгор (відмінний результат), Скобєннікова Дарина (відмінний результат), Бернацький Олександр (відмінний результат), Бондарчук Артем (добрий результат)
2003 рік
Бернацький Олександр (відмінний результат), Гацелюк Олександра (добрий результат), Збаращук Євгенія (добрий результат), Гацелюк Єгор (добрий результат), Скобєннікова Дарина (добрий результат), Чаюк Михайло (добрий результат), Данильчук Валерій (добрий результат), Хапчук Віктор (добрий результат), Скобєнніков Григорій (добрий результат), Алєксєєнко Володимир (добрий результат), Солодовник Анна (добрий результат).
2004 рік
Новиченко Вікторія (відмінний результат), Збаращук Євгенія (відмінний результат), Гацелюк Єгор (відмінний результат), Гацелюк Олександра (добрий результат), Матвійчук Ганна (добрий результат), Стасюк Дмитро (добрий результат), Лаєвський Максим (добрий результат), Сметанкін Віктор (добрий результат), Копирка Олександра (добрий результат), Хапчук Віктор (добрий результат), Скобеннікова Дарина (добрий результат).
2005 рік
Збаращук Є. (відмінний результат), Дзюмак Ю. (добрий результат), Табунченко М. (добрий результат), Бурлаченко Д. (добрий результат), Гацелюк О. (добрий результат), Буковський В. (добрий результат), Табенська О. (добрий результат), Пацюрко А. (добрий результат), Бондарчук А. (добрий результат), Бернацький О. (добрий результат), Костюнін Р. (добрий результат), Старіков К. (добрий результат), Гацелюк Є. (добрий результат), Скобеннікова Д. (добрий результат).
2006 рік
Збаращук Є. (відмінний результат), Дзюмак Ю. (добрий результат), Табунченко М. (добрий результат), Бурлаченко Д. (добрий результат), Римарчук А. (добрий результат), Панова Є. (добрий результат), Чернієнко Ю. (добрий результат), Семенова І. (добрий результат), Антонюк М. (добрий результат), Бернацький О. (відмінний результат), Арсенюк О. (добрий результат), Порядко М. (добрий результат), Осмачко О. (добрий результат), Скобеннікова Д. (добрий результат), Трахова Д. (добрий результат), Тарасова А. (добрий результат), Савчук А. (Добрий результат), Романюк Д. (Добрий результат), Проскуріна В. (добрий результат), Алєксєєнко Б. (добрий результат), Чаюк М. (добрий результат)
МІЖНАРОДНИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС “ЛЕВЕНЯ”
2003 рік
Алексійчук Віктор (добрий результат).
2005 рік
Гацелюк Є. (відмінний результат), Збаращук Є. (відмінний результат), Новиченко В. (добрий результат), Бернацький О. (добрий результат), Бойко А. (добрий результат), Бондарчук А. (добрий результат), Скобеннікова Д. (добрий результат), Качура О. (добрий результат), Алєксєєнко В. (добрий результат).
2006 рік
Кліванська О. (відмінний результат), Збаращук Є. (добрий результат), Чаюк М. (добрий результат), Акентьєв О. (добрий результат), Черначук Ю. (добрий результат), Кузнєцов М. (добрий результат), Качура О. (добрий результат).
МІЖНАРОДНА ЗАОЧНА МАТЕМАТИЧНА ОЛІМПІАДА
2003 рік
Пащенко Ірина (диплом ІІІ ступеня)
Гацелюк Єгор (диплом ІІІ ступеня)
Хапчук Віктор (диплом ІІІ ступеня)
2004 рік
Хапчук Віктор (переможець очного туру)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНОЇ ПРЕСИ (м. Миколаїв)
2006 рік
Степанова Катерина (переможець у номінації “Кращий автор”)
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЕКОСОФТ"
2002 рік
Криштановський Вадим (відзнака редакції "1 вересня", як найкраща робота в номінації "навчальні програми")
2007 рік
Чаюк Михайло (диплом за найкращу роботу в номінації "веб-розробки")
РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "МИ - ПОЛЯКИ"
2006-2007 н.р.
Збаращук Євгенія (І місце)
МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА "PADEREWSKI", ПОЛЬСЬКА МОВА
2006-2007 н.р.
Збаращук Євгенія (І місце)
1 МІЖНАРОДНА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА
*Росія-Україна. Муравленко-Новоград-Волинський*
2007-2008 н.р.
Новиченко Виктория (ІІ місце) - географія Росії
Нехай Алена (І місце) - історія Росії
Бурлаченко Дмитрий (ІІ місце) - історія Росії
Бондарчук Ольга (ІІ місце) - англійська мова
КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ ПОЕЗІЙ ДО 90-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
2008-2009 н.р.
Вершиніна Вікторія (переможець)
МІСЬКИЙ КОНКУРС "ГОРДІСТЬ МІСТА"
2008-2009
Гончар Андрій - "Інтелект року"
Шатіло Ірина - "Лідер року"
2011
Кравчук Аліна - "Учень року"
МІСЬКИЙ КОНКУРС "УЧЕНЬ РОКУ"
2011
Кравчук Аліна - "Інтелект року"
КОНКУРС «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» ФОНДУ «УКРАЇНА 3000» (М. КИЇВ)
2008-2009
Гончар Андрій (ІІ місце) - Економічна сфера
2009-2010
Попов Дмитро, 11 клас, Зіннуров Едуард Ільгамович (регіональний відбір) - Гуманітарна тематика
Чепель Леонід, 8 клас, Косенко Ірина Дмитрівна (регіональний відбір) - Економічна тематика
2010-2011
Кравчук Аліна, 10 клас - регіональний переможець
Чепель Леонід, 9 клас - регіональний переможець
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ "КОЖНОМУ МИЛА СВОЯ СТОРОНА"
2008-2009
Присяжнюк Оксана - Найкраща робота серед учасників конкурсу
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЧИТАЧ РОКУ"
ОБЛАСНИЙ ЕТАП
2010
Артюхов Роман, 6 клас - ІІІ місце
МІСЬКИЙ КВН З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ
ІІ місце - 2010-2011 н.р.

 

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ПРЕДМЕТНИКІВ
ГЕОГРАФІВ
2013-2014 Горшкальова Марина (11-А)
Дейнеко Тетяна (11-А)
Голосова Катерина (11-А)
Вишнєвський Дмитро (11-Б)
Ядвіжин Микола (11-А)
О.В. Ягуткіна III місце
ЕКОНОМІСТІВ
2013-2014 Горшкальова Марина (11-А)
Голосова Катерина (11-А)
Вишнєвський Дмитро (11-Б)
Машевська Ольга (11-А)
Шуміла Олександр (11-Б)
О.В. Ягуткіна ІІ місце
Read 1118 times
joomla3x