Обласні олімпіади

Rate this item
(0 votes)

2017-2018

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Дудко Тетяна 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
2 Кузнєцова Єлизавета 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
3  Онищенко Дар’я  8 Андрійчук О.Л.   Історія ІІІ 
4 Вовкотруб Кирил 11 Наумов М.С. Інформаційні технології ІІІ
5 Нюкало Юлія 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІ
6 Оримович Вероніка 9 Дарменко Т.В, Російська мова й література ІІІ
7 Гордієнко Діана 11 Ковальчук Н.С. Трудове навчання (обслуговуючі види праці) ІІ
8 Кучер Кирил 8 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
9 Савич Наталія 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІІ

 

2016-2017

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Савич Н. 8 Ягуткіна О.В,  Географія  ІІІ
2 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Географія  ІІ
3 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Економіка  ІІІ
4 Нестерчук М. 11 Ягуткіна О.В. Економіка  ІІІ
 5 Кузнєцова А.  8 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
6 Гуцул Д. 11 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
7 Нюкало Ю. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІІ
8 Савич Н. 8 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
9 Гончарук О. 11 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
10 Нюкало Ю.  Кучерявцева О.С, Математика ІІІ
11 Береговий Р. 9 Табенська Г.М. Англійська мова ІІ
12 Скиба М. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
13 Кулібаба Ю. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
14 Тюфанова І. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
15 Пєчєнь В. 10 Ковальчук Н.С. Трудове навчання ІІ
16 Дзюман Д. 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІ
17 Грозовський В. 9 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
18 Маус Д. 10 Боровська Л.В. Польська мова ІІ
19 Андрєєв Д. 9 Дарменко Т.В. Російська мова ІІІ

2015-2016

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Ковальчук Дар’я 11 Ковальчук Н.С. Технології І
2 Гончарук Олександр 10 Гончарук Т.В. Біологія ІІ
3 Гуцул Денис 10 Ягуткіна О.В. Географія ІІІ
4 Мосійчук Олександр 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
 5 Кузьменко Катерина   8 Зіннуров Е.І.  Польська мова   ІІІ

2014-2015

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна А. 11 Парандій Л.В. Укр. мова ІІІ
2 Тюфанова Г. 11 Укр. мова ІІ
3 .Дарменко Т.В. Російська мова ІІ
4 Гуцул Т.П Історія ІІ
5 Гуцул Денис 9 Історія ІІ
6 Гончарук О. 9 Ягуткіна О.В. Географія ІІ
7 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
8 Пилькевич А. 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
9 Литвинець Д. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
10 Мосійчук О. 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІІ
11 Перегуда Є. 8 Боровська Л.В. Польська мова І
12 Матвійчук К. 8 Польська мова ІІІ

2013-2014

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна Анастасія 10 Парандій Л.В, Українська мова та література І
Дарменко Т.В. Світова література ІІ
2 Мельник В. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІ
3 Гуцул Д. 8 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
Тесля Н.А. Хімія ІІ
4 Савич М. 9 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
5 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. Історія ІІ
Правознавство І
Шлапак Т.М. Українська мова та література ІІІ
6 Гончарук Олександр 8 Гончарук Т.В, Біологія ІІІ
7 Дубініна В. 9 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
8 Марвін Ігор 10 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
9 Голосова Катерина 11 Приймак К.Б. Англійська мова ІІІ
10 Ядвіжин Микола 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
11 Ковальчук Дар’я 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця ІІІ
12 Примак Ю. 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця І
Read 719 times
joomla3x