Міські олімпіади

Rate this item
(0 votes)

2018-2019

Учень Клас Учитель Місце
Українська мова та література
       
 Математика
       
Фізика
       
Астрономія
       
Історія
       
 Географія
Давидюк Дмитро 8 Ягуткіна О.В. ІІІ
Дудко Катерина 9 Ягуткіна О.В. І
Савич Наталія 10 Ягуткіна О.В. І
Економіка
       
     
Екологія
       
     
     
Трудове навчання
       
Англійська мова
       
    Правознавство
       
 Біологія
Мисник Ольга 9 Харченко Я.А. ІІІ
Кусковська Єлизавета 11 Гончарук Т.В. І
Німецька мова
       
Польська мова
       
Російська мова та література
       
Інформаційні технології
       

2017-2018

Учень Клас Учитель Місце
Українська мова та література
Карасевич Анастасія 8 Шлапак Т.М. ІІ
 Математика
Нюкало Юлія 8   І
Фізика
Шльонський Максим 8 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Карасевич Анастасія 8 Алєксєєнко М.Т. ІІ
Лугина Богдан 9 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Нюкало Юлія 10 Алєксєєнко М.Т. ІІ
Астрономія
Марченко Максим 10 Алєксєєнко М.Т.   І
Вовкотруб Кирил 11 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Історія
Онищенко Дар’я 8   І 
Карасевич Анастасія 8   ІІ
Дудко Тетяна 9   І
Кузнєцова Єлизавета 9   ІІ
Оримович Вероніка 9   ІІІ
Кузьменко Катерина 10   ІІ
Тихонова Вероніка 11   І
Перегура Єлизавета 11   ІІ
 Географія
Дудко Катерина  8 Ягуткіна О.В.   І
Економіка
Нюкало Юлія 10  Ягуткіна О.В. І
Марченко Максим 10 ІІ
Екологія
Лавренюк В’ячеслав 10  Гончарук Т.В.  ІІ
Хваліцька Анна 10 І
Огібіна Вікторія 10 ІІІ
Трудове навчання
Степанюк Юлія 10 Ковальчук Н.С. ІІІ
Ювхимович Аліна 11 Ковальчук Н.С. І
Гордієнко Діана 11 Ковальчук Н.С. ІІІ
Англійська мова
Панченко Віталій 9   І
Печень Валерія 11   ІІІ
    Правознавство
Савич Наталія 9    І
Гордієнко Діана 10   ІІ
Кулібаба Юлія 10   ІІІ
 Французька мова
Оримович Вероніка 9 Седлецька К.Д.  ІІ
Шваб Анастасія 9 Седлецька К.Д. ІІІ
Печень Валерія 11 Седлецька К.Д. І
Німецька мова
Савич Наталія 10   ІІІ
Вислінська Валерія 11   ІІІ
Польська мова
Кучер Кирил  8  Зіннуров Е.І. І
Чайковський Дмитро 8   ІІ
Грозовський Владислав 10   І
Кулібаба Юлія 10   ІІ
Шмалюк Ілля 10   ІІІ
Троцька Валентина 11   І
Маус Дарина 11   ІІ
Російська мова та література
Оримович Вероніка 9   І
Савчук Наталія 9   ІІ
Інформаційні технології
Вовкотруб Кирил 11 Наумов М.С. ІІІ

2016-2017

Учень Клас Учитель Місце
Українська мова та література
Савич Н. 8 Гарбарчук В.В.  ІІ
Андрєєв Д. 9 Гарбарчук В.В.  ІІ
Синичка К. 10 Парандій Л.В. ІІІ
 Математика
Гуцул Д. 11 Криштановська О.М. ІІІ
Фізика
Панченко В.  8 Алєксєєнко М.Т. І
Нюкало Ю. 9 Алєксєєнко М.Т. І
Береговий Р. 9 Алєксєєнко М.Т. ІІ
Головачук С. 11 Алєксєєнко М.Т. ІІ
Нестерчук М. 11 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Астрономія
Гончарук О. 11 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Історія
Кузнєцова І. 8 Гуцул Т.П. ІІ
Оримович В. 8 Гуцул Т.П. ІІІ
Нюкало Ю. 9 Андрійчук О.Л. І
Тихонова В. 10 Гуцул Т.П. І
Перегуда О. 10 Гуцул Т.П. ІІІ-ІV
Гуцул Д. 11 Гуцул Т.П. І
Кузьменко К. 9 Андрійчук О.Л. ІІІ
 Географія
Савич Н. 8 Ягуткіна О.В. І
Економіка
Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В. ІІ
Нестерчук М. 11 ІІІ
Екологія
Скиба М. 11 Гончарук Т.В. І
Труш І. 11 ІІ
Технології
Пєчєнь В. 10 Ковальчук Н.С. І
Лаговська М. 11 Ковальчук Н.С. ІІ
Шевчук І. 9 Ковальчук Н.С. ІІІ
Данилюк О. 10 Лук’янчук Ю.О. ІІ
Англійська мова
Печень В 10 Приймак К.Б. І
Береговий Р. 9 Табенська Г.М. ІІ
Панченко В. 8 Дзюман Н.П, ІІ
Гапончук А. 11 Красько В.Л. ІІІ
    Правознавство
Кулібаба Ю. 9 Андрійчук О.Л. І
Тюфанова І. 9 Андрійчук О.Л. ІІІ-ІV
Карпенко А. 11 Андрійчук О.Л. ІІ
 Французька мова
Печень В. 10 Седлецька К.Д.  І
Біологія
Савич Н. 8 Гончарук Т.В. І
Гончарук О. 11 Гончарук Т.В. І
Скиба М. 11 Гончарук Т.В. ІІ
Німецька мова
Дзюман Д. 9 Маркова О.С. ІІ
Вислінська В. 9 Маркова О.С. І
Синичка К. 10 Маркова О.С. ІІ
Ґудзь Т. 10 Маркова О.С. ІІ
Польська мова
Грозовський В. 9 Зіннуров Е.І. І
Кулібаба Ю. 9 Зіннуров Е.І. ІІ
Кузьменко К. 9 Зіннуров Е.І. ІІІ
Шмалюк І. 9 Зіннуров Е.І. ІІ
Троцька В. 10 Боровська Л.В. І
Маус Д. 10 Боровська Л.В. ІІ
Російська мова
Андрєєв Д. 9 Дарменко Т.В. І
Кисельова І. 11 Дарменко Т.В. ІІІ
ІКТ
Гапончук А. 11 Наумов М.С. ІІ
   

2015-2016

Учень Клас Учитель Місце

Українська мова та література

Синичка К. 9-А     Л.В. Парандій, Л.Є. Волошина, Т.М. Шлапак І
Дубініна В. 11 І
Новаковська Я. 9-А ІІІ
Дзюман Д. 8-А ІІІ

 Математика

Мосійчук О.  11  О.М. Криштановська   І
Гуцул Д. 10-Б ІІІ
Фізика
Береговий Р. 8-А М.Т. Алєксєєнко  І
Сергійчук А. 9-А І
Нестерчук М. 10-Б І
Савич М. 11 І
Труш І. 10-Б ІІІ
Мельник В. 11 ІІІ
Історія
Гуцул Д. 10-Б Т.П. Гуцул І
Тихонова В. 9-Б ІІІ
Ревко І 11 ІІІ
Дубініна В. 11 ІІІ
 Географія
Труш І. 10-Б   О.В. Ягуткіна  І
Гончарук О. 10-Б ІІІ
Савич М. 11 ІІ
Мосійчук О. 11 І
Економіка
Савич М. 11 О.В. Ягуткіна І
Нестерчук М. 10-Б ІІ
Технології
Ковальчук Д. 11 Н.С. Ковальчук І
Примак Ю. 11 ІІ
Печень В. 9-Б І
Переходько А. 9-Б ІІ
Англійська мова
Береговий Р. 8-А Табенська Г.М., Гордієнко М.В., Овчиннікова О.В.,Гудь О.О. ІІ
Тихонова В. 9-Б ІІІ
Ревко І. 11 ІІ
Дубініна В. 11 ІІІ
    Історія
Гуцул Д. 10-Б Т.П. Гуцул І
Тихонова В. 9-Б ІІІ
Ревко І. 11 ІІІ
Дубініна В. 11 ІІІ
 Французька мова
Тихонова В. 9-Б К.Д. Седлецька І
Дубініна В. 11 ІІІ
Біологія
Гончарук О. 10-Б Т.В. Гончарук І
Скиба М. 10-Б ІІ
Німецька мова
Синичка К. 9-А О.С. Маркова ІІ
Хапчук Д. 11 ІІ
       

 

2014-2015

Учень Клас Учитель Місце

ІКТ

Літвінчук Андрій 10 Наумов М.С. ІІІ

Фізика

Сергійчук А.  8 Алєксєєнко М.Т.  І
Нестурчук М. 9 І
Полюляк Б. 9 ІІ
Мельник В. 10 І
Пилькевич А. 11 ІІІ
Українська мова
Дубініна В. 10 Волошина Л.Є. ІІ
Гуцул Д. 9 Шлапак Т.М. ІІІ
Челядіна А. 11 Парандій Л.В. ІІІ
Тюфанова Г. 11 І
Математика
Мосійчук О. 10 Криштановська О.М. І
Пилькевич А. 11 ІІІ
Історія
Гуцул Д. 9 Гуцул Т.П. І
Савич М. 10 ІІ
Челядіна А. 11 ІІ
Тюванова Г. 11 І
Тихонова В. 8 ІІ
Географія
Гончарук О. 9 Ягуткіна О.В. І
Савич М. 10 І
Ревко І. 10 ІІ
Кузьменко О. 11 І
Біологія
Гончарук О. 9  Гончарук Т.В.  І
Литвинець Д. 11 ІІІ
Англійська мова
Дубініна В. 10 Гудь О.О. І
Ревко І. 10 Овчиннікова О.В. ІІ
Савич М. 10 ІІІ
Тихонова В. 8 Гордієнко М.В. ІІ
Астрономія
Пилькевич А. 11 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Німецька мова
Челядіна А. 11 Жовтецька Л.С. ІІІ
Французька мова
Дубініна В. 10 Седлецька К.Д. ІІ
Екологія
Скиба М. 9 Гончарук Т.В. І
Дубініна В. 10 ІІІ
Литвинець Д. 11 І
Москальчук М. 11 ІІ
Економіка
Мосійчук О. 10 Ягуткіна О.В. І
Тюфанова Г. 11 ІІІ
Пилькевич А. 11 І
Польська мова
Новаковська Я. 8 Боровська Л.В. І
Перегуда Є. 8 ІІ
Матвійчук К. 8 ІІІ
Гончарук О. 9 І
Скаковська В. 9 ІІ
Шевчук А. 9 ІІІ
Російська мова
Кисельова І. 9 Дарменко Т.В. І
Тюфанова Г. 11   І

2013-2014

Учень Клас Учитель Місце

Українська мова і література

1 Андрєєва Любов 9 Волошина Л.Є. ІІ
2 Челядіна Анастасія 10 Парандій Л.В. І
3 Горшкальва М. 11 Шлапак Т.М. ІІІ

Фізика

4 Мельник В. 9 Алєксєєнко М.Т. І
5 Труш І. 8 Алєксєєнко М.Т. ІІ
6 Нестерчук М. 8 Алєксєєнко М.Т. ІІІ

Правознавство

7 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. І
8 Машевська Ольга 11 Маланяк С.І. ІІ
9 Гончарук Марія 11 Маланяк С.І. ІІІ
10 Ульянов Борис 10 Андрійчук О.Л. І
11 Москальчук М. 10 Андрійчук О.Л. ІІ
12 Олійник Катерина 10 Андрійчук О.Л. ІІІ
13 Мартинюк Н. 9 Андрійчук О.Л. І
14 Приймак Ю. 9 Андрійчук О.Л. ІІ
15 Дубініна В. 9 Андрійчук О.Л. ІІІ

Математика

16 Пилькевич Антон 10 Криштановська О.М. ІІІ
17 Мосійчук Олександр 9 Криштановська О.М. ІІ
18 Вишневський Дмитро 11 Кучерявцева О.С. ІІ

Історія

19 Гуцол Д. 8 Андрійчук О.Л. І
20 Помолян Б. 8 Андрійчук О.Л. ІІ
21 Гончарук О. 8 Андрійчук О.Л. ІІІ
22 Ревко І. 9 Андрійчук О.Л. І
23 Савич М. 9 Андрійчук О.Л. ІІ
24 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. ІІ

Хімія

25 Гуцол Д. 8 Тесля Н.А. І
26 Пилькевич А. 10 Тесля Н.А. ІІІ

Світова література

27 Горшкальова М. 11 Дарменко Т.В. І
28 Челядіна Анастасія 10 Дарменко Т.В. І
29 Андрєєва Любов 9 Нємєц Г.М. І
30 Дубініна В. 9 Нємєц Г.М. ІІІ
31 Заломська О. 8 Дарменко Т.В. ІІ

Біологія

32 Гончарук Олександр 8 Гончарук Т.В. І
33 Москальчук М. 10 Гончарук Т.В. ІІІ

Економіка

34 Пилькевич Антон 10 Ягуткіна О.В. І

Географія

35 Гуцул Д. 8 Ягуткіна О.В. І
36 Савич М. 9 Ягуткіна О.В. І
37 Ревко І. 9 Ягуткіна О.В. ІІІ
38 Кузьменко Олександр 10 Ягуткіна О.В. ІІІ
39 Ядвіжин Микола 11 Ягуткіна О.В. ІІІ
Французька мова
40 Дубініна Вікторія 9 Седлецька К.Д. ІІ
Німецька мова
41 Голосова Катерина 11 Маркова О.С. ІІІ
42 Савич М. 9 Маркова О.С. ІІІ
Англійська мова
43 Дубініна Вікторія 9 Гудь О.О. І
44 Марвін Ігор 10 Гудь О.О. І
45 Артюхов Роман 10 Зіннуров Е.І. ІІІ
46 Голосова Катерина 11 Приймак К.Б. І
Екологія
47 Москальчук М. 10 Гончарук Т.В. І
48 Ядвіжин Микола 11 Гончарук Т.В. І
     Обслуговуюча праця
49 Ковальчук Дар’я 9 Ковальчук Н.С. І
50 Примак Юлія 9 Ковальчук Н.С. І
51 Лаговська М. 8 Ковальчук Н.С. ІІІ
52 Литвинець Дар’я 10 Ковальчук Н.С. ІІІ
Фізична культура
53 Мєдвєдєва Анастасія 11 Процак М.С. ІІІ
54 Савченко В. 11 Процак М.С. ІІІ
Польська мова
55 Шевчук А. 8 Боровська Л.В. ІІ
56 Гончарук О. 8 Боровська Л.В. ІІІ
57 Машевська Ольга 11 Зіннуров Е.І. І
58 Трофимчук Олена 11 Зіннуров Е.І. ІІ
59 Бондарчук О. 11 Зіннуров Е.І. ІІІ

Read 835 times
joomla3x