Олімпіади (по 2014 рік)

Rate this item
(0 votes)
  1. Всеукраїнські олімпіади
  2. Обласні олімпіади
  3. Міські олімпіади

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІАДИ

Сухоруков Артем

2002

Українська мова

ІІІ  

 

ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ

Матвєєв Денис

1997

Російська мова

ІІІ  

Варчук Павло

1997

Географія

ІІ  

Махінова Анжела

1999

Правознавство

ІІ  

Хапчук Віктор

2000

Математика

ІІІ  

Левандовська Ірина

2000

Географія

ІІІ  

Махінова Анжела

2000

Історія

ІІ  

Махінова Анжела

2001

Українська мова

І  

Махінова Анжела

2001

Історія

ІІ  

Грищук Олена

2001

Фізика

ІІ  

Смоляр Тетяна

2001

Англійська мова

ІІІ  

Дехтярук Маргарита

2001

Економіка

ІІІ  

Сухоруков Артем

2002

Українська мова

І-ІІ  

Сухоруков Артем

2002

Географія

ІІІ  

Пащенко Ірина

2002

Українська мова

ІІІ  

Куценко Олександр

2002

Інформатика

ІІІ  

Алексійчук Надія

2002

Німецька мова

ІІІ  

Пащенко Ірина

2003

Правознавство

ІІ  

Пащенко Ірина

2003

Українська мова

ІІІ  

Царьов Олександр

2003

Економіка

ІІІ  

Пащенко Ірина

2004

укр.аїнська мова

ІІІ  

Сухоруков Артем

2004

Англійська мова

ІІІ  

Гончарук Олена

2004

Німецька мова

ІІІ  

Романчук Катерина

2004

Історія

ІІІ  

Романчук Катерина

2005

Історія

III  

Романчук Катерина

2005

Правознавство

III  

Хапчук Віктор

2005

Економіка

III  

Хапчук Віктор

2005

Географія

III  

Житня Діана

2005

Українська мова

III  

Степанова Катерина

2006

Географія

III  

Степанова Катерина

2006

Німецька мова

III  

Житня Діана

2006

Українська мова

I  

Лось Ірина

2006

Англійська мова

III  

Збаращук Євгенія

2006

Географія

III  

Нехай Альона

2007

Географія

ІІІ  

Нехай Альона

2007

Історія

ІІІ  

Нехай Альона

2007

Англійська мова

ІІ  

Збаращук Євгенія

2007

Географія

ІІІ  

Степанова Катерина

2007

Українська мова

ІІ  

Степанова Катерина

2007

Англійська мова

ІІІ  

Волясенко Ольга

2007

Хімія

ІІІ  

Нехай Альона

2008

Англійська мова

ІІ  

Бондарчук Ольга

2008

Англійська мова

ІІ  

Хапчук Валерія

2008

Німецька мова

ІІІ  

Бурлаченко Дмитро

2008

Історія

ІІІ  

Шатіло Ірина

2008

Правознавство

ІІІ  

Лось Софія

2008

Правознавство

ІІІ  

Новиченко Вікторія

2008

Правознавство

ІІІ  

Кравець Тетяна

2008

Географія

ІІІ  

Ансіфорова Марина

2009

Українська мова

ІІ  

Кравець Тетяна

2009

Географія

ІІ  

Кравець Тетяна

2009

Біологія

ІІІ  

Павлюк Вікторія

2009

Історія

І  

Шатіло Ірина

2009

Економіка

ІІІ  

Черначук Андрій

2009

Фізика

ІІ  

Бентковска Сильвія

2009

Англійська мова

ІІІ  

Тарасова Анастасія

2009

Трудове навчання

ІІ  

2010
Кравчук Аліна 9 клас Англійська мова ІІІ
Шевчук Яна 9 клас Трудове навчання ІІІ
Павлую Вікторія 9 клас Історія ІІ
2011
Вершиніна Вікторія 8 Польська історія І
Горшкальова Марина 8 Польська історія
Польська мова
ІІІ
ІІІ
Машевська Ольга 8 Польська історія Спеціальна нагорода за краще ессе
Кравчук Аліна 10 Історія
Правознавство
Англійська мова
Диплом ІІІ ступеня
Диплом ІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Павлюк Вікторія 10 Історія Диплом ІІ ступеня
Чепель Леонід 9 Фізика
Хімія
Диплом ІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Кравець Тетяна 11 Українська мова
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Ансіфорова Марина 10 Українська мова
Російська мова та світова література
Англійська мова
Диплом ІІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Дубас Христина 9 Трудове навчання Диплом ІІ ступеня
Шевчук Яна 10 Трудове навчання Диплом ІІ ступеня
2012
Чепель Леонід 10 Інформаційні технології І Наумов М.С.
Фізика ІІІ Алєксєєнко М.Т.
2013
Тражуков Євген 11 Інформаційні технології ІІІ Наумов М.С.
Савич Марія 8 Історія ІІІ Андрійчук О.Л.
Ревко Ірина 8 Історія ІІІ Андрійчук О.Л.
Горшкальова Марина 10 Історія ІІ Маланяк С.І.
Можарівська Анна 11 Історія ІІІ Маланяк С.І.
Челядіна Анастасія 9 Українська мова ІІ Парандій Л.В.
Голосова Катерина 10 Українська мова ІІІ Шлапак Т.М.
Пилькевич Антон 9 Фізика ІІІ Алєксєєнко М.Т.
Мельник Володимир 8 Фізика ІІІ Алєксєєнко М.Т.
Савич Марія 8 Географія ІІІ Ягуткіна О.В.
Андрєєва Любов 8 Зарубіжна література, російська мова ІІІ Нємєц Г.М.
Челядіна Анастасія 9 Зарубіжна література, російська мова ІІ Дарменко Т.В.
Дубас Христина 11 Трудове навчання І Ковальчук Н.С.
Голосова Катерина 10 Німецька мова ІІ Маркова О.С.
Артюхов Роман 9 Англійська мова ІІІ Зіннуров Е.І.
Можарівська Анна 11 Англійська мова ІІІ Овчиннікова О.В.
Голосова Катерина 10 Англійська мова ІІІ Приймак К.Б.
Москальчук Марина 9 Правознавство ІІІ Андрійчук О.Л.
Олійник Катерина 9 Правознавство ІІІ Андрійчук О.Л.
Горшкальова Марина 10 Правознавство ІІІ Маланяк С.І.
Ахмеджанов Андрій 11 Правознавство ІІІ Маланяк С.І.

МІСЬКІ ОЛІМПІАДИ


1994 - 1995
Осипчук Оксана 8 кл. Географія І 
Бишенко Яна 9 кл. Хімія І 
Шутько Наталія 9 кл. Російська мова І-ІІ 
Яковчук Ганна 9 кл. Хімія
Російська мова
ІІ 
ІІІ 
Варчук Павло 8 кл. Географія ІІІ 
1995 - 1996
Бишенко Яна 10 кл. Хімія І 
Варчук Олександр 7 кл. Географія І 
Мудрицька Ольга 8 кл. Російська мова І 
Морозов Ігор 8 кл. Німецька мова І 
Боровок Оксана 8 кл. Англійська мова І 
Піковський Віталій 11 кл. Трудове навчання І 
Янко Дмитро 10 кл. Фізика ІІ 
Варчук Павло 9 кл. Географія ІІ 
Бишенко Яна 10 кл. Географія ІІ 
Осипчук Оксана 9 кл. Українська мова ІІ 
Дроздова Марія 9 кл. Німецька мова ІІ 
Султан Віктор 10 кл. Правознавство ІІ 
Самойленко Богдан 6 кл. Математика ІІІ 
Яковчук Ганна 10 кл. Хімія ІІІ 
Варчук Павло 9 кл. Біологія ІІІ 
Нємєц Оксана 11 кл. Українська мова ІІІ 
Огородник Оксана 9 кл. Українська мова ІІІ 
Михайлов Олексій 8 кл. Німецька мова ІІІ 
Носікова Олена 9 кл. Правознавство ІІІ 
1996 - 1997
Варчук Павло 10 кл. Географія І 
Матвєєв Денис 10 кл. Фізика І 
Романчук Микола 11 кл. Історія І 
Матвєєв Денис 10 кл. Російська мова І 
Боровок Оксана 9 кл. Англійська мова І 
Куксенко Ірина 9 кл. Правознавство І 
Романчук Микола 11 кл. Правознавство І 
Чернієнко Олександр 9 кл. Трудове навчання І 
Тенянко Сергій 7 кл. Математика ІІ-ІІІ 
Чачина Ольга 9 кл. Математика ІІ 
Янко Дмитро 11 кл. Математика ІІ 
Султан Віктор 11 кл. Правознавство ІІ 
Морозов Ігор 9 кл. Фізика ІІІ 
Дроздова Марія 10 кл. Хімія ІІІ 
Варчук Павло 10 кл. Біологія ІІІ 
Масесова Анастасія 8 кл. Російська мова ІІІ 
Мудрицька Ольга 9 кл. Англійська мова ІІІ 
1997 - 1998
Варчук Олександр 9 кл. Географія І 
Пукас Євген 9 кл. Трудове навчання І 
Матвєєв Денис 11 кл. Географія І 
Хлібович Володимир 11 кл. Історія І 
Варчук Павло 11 кл. Правознавство І 
Морозов Ігор 10 кл. Біологія
Фізика
І 
І 
Дроздова Марія 11 кл. Хімія І 
Махінова Анжела 8 кл. Українська мова
Хімія
І 
І-ІІ 
Мокрецький Олександр 8 кл. Історія ІІ 
Варчук Павло 11 кл. Історія ІІ 
Мудрицька Ольга 10 кл. Англійська мова ІІ 
Біщак Ніна 9 кл. Німецька мова ІІ 
Дроздова Марія 11 кл. Німецька мова ІІ 
Чернієнко Олександр 10 кл. Трудове навчання ІІ-ІІІ 
Ковальчук Наталія 11 кл. Географія ІІІ 
Рекун Юлія 9 кл. Німецька мова ІІІ 
Самойленко Богдан 8 кл. Біологія ІІІ 
Онікійчук Олександр 10 кл. Біологія ІІІ 
Бармак Віктор 7 кл. Математика ІІІ 
1998 - 1999
Бармак Віктор 8 кл. Математика І 
Соловйов Василь 9 кл. Математика І 
Кисіль Катерина 8 кл. Географія І 
Махінова Анжела 9 кл. Історія
Правознавство
І 
І 
Редька Віталій 11 кл. Німецька мова І 
Морозов Ігор 11 кл. Фізика
Біологія
І 
ІІ 
Карплюк Оксана 9 кл. Історія ІІ 
Біщак Ніна 10 кл. Німецька мова ІІ 
Грищук Олена 8 кл. Фізика ІІ 
Гончаренко Андрій 10 кл. Правознавство ІІ 
Петровська Марина 10 кл. Біологія ІІІ 
Мудрицька Ольга 11 кл. Англійська мова ІІІ 
Карплюк Оксана 9 кл. Правознавство ІІІ 
1999 - 2000
Хапчук Віктор 6 кл. Математика І 
Алексійчук Надія 9 кл. Німецька мова І 
Грищук Олена 9 кл. Фізика І 
Куценко Олександр 9 кл. Інформатика ІІ 
Онікійчук Сергій 7 кл. Математика ІІ 
Верещага Катерина 9 кл. Англійська мова
Російська мова
ІІ 
ІІІ 
Сухоруков Артем 8 кл. Біологія ІІІ 
Аврамчук Олександр 9 кл. Зарубіжна література ІІІ 
Дроздова Ольга 10 кл. Хімія
Біологія
ІІІ 
ІІІ 
Смоляр Тетяна 10 кл. Зарубіжна література І 
Махінова Анжела 10 кл. Історія
Географія
Англійська мова
Правознавство
І 
І 
ІІ 
ІІ 
Левандовська Ірина 10 кл. Географія
Фізика
ІІ 
ІІ 
Біщак Ніна 11 кл. Німецька мова ІІ 
Романюк Валентина 11 кл. Зарубіжна література
Англійська мова
ІІ-ІІІ 
ІІ-ІІІ 
Островська Анна 10 кл. Зарубіжна література ІІІ 
2000 - 2001
Хапчук Віктор 7 кл. Математика І 
Алексійчук Надія 10 кл. Правознавство
Німецька мова
Хімія
І 
І 
ІІІ-ІV
Сухоруков Артем 9 кл. Зарубіжна література
Правознавство
Англійська мова
І 
ІІІ 
ІІІ 
Пелешок Олексій 9 кл. Трудове навчання ІІ 
Верещага Катерина 10 кл. Англійська мова ІІ 
Онікійчук Сергій 8 кл. Математика ІІ 
Пащенко Ірина 8 кл. Українська мова
Фізика
Біологія
ІІ 
ІІІ 
ІІІ-ІV
Лук'янець Ірина 9 кл. Українська мова ІІ 
Кравчук Наталія 9 кл. Правознавство
Українська мова
ІІ 
ІІІ 
Гапоненко Оксана 8 кл. Зарубіжна література ІІІ 
Муженко Оксана 8 кл. Хімія ІІІ 
Царьов Олександр 8 кл. Історія ІІІ-ІV
Лисак Ольга 9 кл. Російська мова ІІІ 
Комар Андрій 10 кл. Англійська мова ІІІ 
Грищук Олена 10 кл. Фізика
Зарубіжна література
Правознавство
І 
І 
ІІІ 
Забродський Олег 10 кл. Трудове навчання І 
Маринін Василь 11 кл. Математика І 
Дехтярук Маргарита 11 кл. Економіка
Французька мова
І 
І 
Махінова Анжела 11 кл. Українська мова
Англійська мова
Історія
Правознавство
Економіка
І 
І 
І 
І 
ІІ 
Куценко Олександр 10 кл. Інформатика ІІ 
Левандовська Ірина 11 кл. Математика
Географія
ІІ 
ІІ 
Смоляр Тетяна 11 кл. Англійська мова
Зарубіжна література
ІІ 
ІІ 
Науменко Ірина 11 кл. Українська мова ІІ 
Тенянко Віталій 11 кл. Інформатика ІІІ 
Пономарь Олександр 11 кл. Трудове навчання ІІІ 
Рожко Надія 10 кл. Хімія ІІІ-ІV
2001 - 2002
Житня Діана 7 кл. Математика І 
Пащенко Ірина 9 кл. Фізика
Українська мова
Правознавство
Трудове навчання
Англійська мова
І 
ІІ 
ІІ 
ІІ 
ІІІ 
Папроцька Юлія 8 кл. Українська мова ІІ 
Романчук Катерина 8 кл. Хімія ІІ 
Місюра Наталія 9 кл. Історія ІІ 
Хапчук Віктор 8 кл. Математика ІІІ 
Горпинич Олена 8 кл. Біологія ІІІ 
Рожко Надія 11 кл. Хімія І 
Алексійчук Надія 11 кл. Німецька мова
Правознавство
І 
ІІ 
Сухоруков Артем 10 кл. Географія
Біологія
Українська мова
Зарубіжна література
Англійська мова
Історія
Правознавство
І 
І 
ІІ 
ІІ 
ІІ-ІІІ 
ІІІ 
ІІІ 
Верещага Катерина 11 кл. Англійська мова
Зарубіжна література
Українська мова
І 
ІІ 
ІІ-ІІІ 
Аврамчук Олександр 11 кл. Фізика ІІ 
Онікійчук Сергій 9 кл. Фізика ІІ 
Шевчук Ігор 9 кл. Трудове навчання ІІ 
Сапега Тетяна 11 кл. Математика
Зарубіжна література
ІІ 
ІІІ 
Гончарук Олена 9 кл. Німецька мова ІІІ 
Кравчук Наталія 10 кл. Фізика ІІІ 
Фіськов Максим 11 кл. Правознавство ІІІ 
Поліщук Ліліана 11 кл. Трудове навчання ІІІ-ІV
2002 - 2003
Гацелюк Єгор 7 кл. Математика І 
Житня Діана 8 кл. Українська мова
Зарубіжна література
Історія
Математика
Географія
Біологія
І 
І 
І 
ІІ 
ІІІ 
ІІІ 
Матвєєва Наталія 7 кл. Математика ІІ 
Хапчук Віктор 9 кл. Математика ІІІ 
Лось Ірина 8 кл. Російськ мова ІІІ 
Романчук Катерина 9 кл. Правознавство І 
Царьов Олександр 10 кл. Економіка І 
Скобенніков Григорій 9 кл. Англійська мова
Трудове навчання
ІІІ 
ІІ 
Пащенко Ірина 10 кл. Українська мова
Правознавство
Історія
Англійська мова
Математика
І 
І 
ІІ 
ІІІ 
ІІІ 
Алєксєєнко Володимир 9 кл. Фізика ІІ 
Папроцька Юлія 9 кл. Хімія
Російська мова
ІІ 
ІІ 
Гончарук Олена 10 кл. Німецька мова ІІ 
Лук'янець Ірина 11 кл. Англійська мова ІІ 
Горпинич Олена 9 кл. Біологія ІІІ 
Онікійчук Сергій 10 кл. Фізика ІІІ 
Мізернюк Іван 10 кл. Інформатика ІІІ 
2003 - 2004
Скобеннікова Дарина 7 кл. Математика І 
Степанова Катерина 8 кл. Російська мова
Українська мова
І 
ІІІ 
Тражуков Анатолій 8 кл. Математика
Хімія
І 
І 
Житня Діана 9 кл. Українська мова
Історія
Зарубіжна література
І 
І 
І 
Лось Ірина 9 кл. Хімія
математика
Фізика
І 
ІІ 
ІІ 
Власюк Назар 9 кл. Німецька мова І 
Зацепін Володимир 9 кл. Німецька мова І 
Залізницька Юлія 8 кл. Біологія ІІ 
Онікійчук Сергій 11 кл. Фізика І 
Царьов Олександр 11 кл. Економіка І 
Суботенко Анна 11 кл. Хімія І 
Романчук Катерина 10 кл. Історія І 
Солодовник Анна 10 кл. Зарубіжна література І 
Хапчук Віктор 10 кл. Англійська мова
Математика
Історія
І 
І 
ІІ 
Сухоруков Артем 11 кл. Українська мова
Англійська мова
Зарубіжна література
Історія
Географія
Біологія
Правознавство
І 
І 
І 
ІІ 
ІІІ 
ІІІ 
ІІІ 
Пащенко Ірина 11 кл. Математика
Українська мова
І 
ІІ 
Місюра Наталія 11 кл. Економіка ІІ 
Гончарук Олена 11 кл. Німецька мова ІІ 
Алєксєєнко Володимир 10 кл. Фізика ІІІ 
Сербіна Наталія 9 кл. Трудове навчання ІІІ 
Селіхова Олеся 10 кл. Економіка ІІІ 
Наумов Сергій 8 кл. Інформатика. Оператор ЕОМ (Microsoft Word) І 
2004-2005
Козицький Руслан 8 кл. Історія І 
Гацелюк Єгор 8 кл. Фізика
Інформатика
І 
ІІІ 
Тражуков Анатолій 9 кл. Математика
Хімія
ІІ 
І 
Скобєннікова Дарина 8 кл. Математика ІІ 
Волясенко Ольга 7 кл. Математика ІІ 
Бондарчук Ольга 9 кл. Французька мова І 
Степанова Катерина 9 кл. Німецька мова
Географія
ІІІ 
ІІІ 
Матвєєва Наталія 9 кл. Англійська мова І 
Гапоненко Наталія 8 кл. Російська мова ІІІ 
Житня Діана 10 кл. Українська мова
Зарубіжна література
І 
І 
Хапчук Віктор 11 кл. Українська мова
Математика
Географія
Економіка
І 
І 
ІІ 
ІІ 
Лось Ірина 10 кл. Фізика ІІ 
Скобєнніков Григорій 11 кл. Фізика ІІІ 
Солодовник Анна 11 кл. Зарубіжна література І 
Маланяк Андрій 10 кл. Економіка
Географія
Правознавство
ІІ 
ІІІ 
ІІІ 
Колосюк Артем 10 кл. Англійська мова ІІ 
Романчук Катерина 11 кл. правознавство
Історія
І 
ІІ 
Гудь Олександр 10 кл. Історія ІІІ 
Карплюк Світлана 11 кл. Історія ІІІ 
2005-2006
Нехай Альона 8 кл. Українська мова
Історія
ІІІ 
І 
Новиченко Вікторія 9 кл. Українська мова
Правознавство
ІІ 
І 
Гапоненко Наталія 9 кл. Біологія ІІ 
Мельник Роман 8 кл. Фізика
Математика
ІІІ 
ІІІ 
Збаращук Євгенія 9 кл. Фізика
Зарубіжна література
Географія
Англійська мова
І 
ІІІ 
І 
ІІІ 
Лось Софія 9 кл. Географія ІІ 
Борисова Людмила 9 кл. Французька мова І 
Кліванська Олена 9 кл. Німецька мова ІІІ 
Скобєннікова Дарина 9 кл. Математика ІІІ 
Тестов Віктор 9 кл. Інформатика ІІІ 
Козицький Руслан 9 кл. Історія ІІ 
Григор’єва Анна 8 кл. Російська мова ІІ 
Житня Діана 11 кл. Українська мова
Зарубіжна література
І 
І 
Лось Ірина 11 кл. Англійська мова І 
Лозовицька Альона 11 кл. Біологія ІІ 
Маланяк Андрій 11 кл. Правознавство ІІ 
Тручок Галина 11 кл. Економіка
Зарубіжна література
І 
ІІІ 
Гудь Олександр 11 кл. Історія ІІІ 
Степанова Катерина 10 кл. Географія
Німецька мова
Правознавство
І 
І 
ІІІ 
Матвєєва Наталія 10 кл. Французька мова І 
Залізницька Юлія 10 кл. Біологія ІІІ 
Качура Олексій 10 кл. Інформатика
Фізика
І 
ІІ 
2006-2007
Чаюк Михайло 11 кл. Інформатика ІІІ 
Борисов Ярослав 8 кл. Російська мова
Математика
І
ІІ
Григор'єва Анна 9 кл. Російська мова ІІІ
Лопушанська Анна 8 кл. Зарубіжна література
Українська мова
І
ІІІ
Хапчук Вікторія 8 кл. Зарубіжна література ІІІ
Сухорукова Юлія 8 кл. Географія І
Нехай Альона 9 кл. Географія
Українська мова
Історія
Англійська мова
І
ІІІ
І
І
Збаращук Євгенія 10 кл. Географія
Фізика
Економіка
І
ІІ
І
Лось Софія 10 кл. Географія
Правознавство
ІІІ
ІІ
Бурлаченко Дмитро 7 кл. Математика ІІ
Дзюмак Юрій 7 кл. Математика І
Баб'яр Олександра 9 кл. Математика І
Шатіло Ірина 9 кл. Історія
Правознавство
Трудове навчання
ІІ
ІІ
ІІІ
Матвєєва Наталія 11 кл. Історія ІІ
Свіцький Олег 11 кл. Фізика ІІ
Кабалдіна Вікторія 10 кл. Англійська мова І
Гапоненко Наталія 11 кл. Біологія І
Новиченко Вікторія 10 кл. Правознавство І
Корбут Зінаїда 11 кл. Французька мова ІІ
Тражуков Анатолій 11 кл. Хімія ІІІ
Степанова Катерина 11 кл. Англійська мова
Зарубіжна література
Географія
Українська мова
Біологія
Німецька мова
Правознавство
ІІ
ІІ
ІІ
І
І
І
І
Волясенко Ольга 9 кл. Фізика
Французька мова
Хімія
ІІІ
І
І
2007-2008
Мазур Іван 10 кл. Інформатика ІІ 
Семенова Ірина 8 кл. Українська мова І
Лопушанська Анна 9 кл. Українська мова
Зарубіжна література
Географія
ІІІ
І
ІІ
Черначук Юлія 10 кл. Українська мова ІІ
Шавловська Олена 8 кл. Російська мова ІІ
Борисов Ярослав 9 кл. Російська мова ІІ
Кравець Тетяна 8 кл. Зарубіжна література
Біологія
Географія
ІІІ
І
І
Ільчук Марта 11 кл. Зарубіжна література ІІІ
Тарасова Анастасія 8 кл. Англійська мова ІІ
Лєонтьєв Костянтин 8 кл. Англійська мова
Біологія
ІІІ
ІІ
Бакало Кристина 9 кл. Англійська мова ІІІ
Нехай Альона 10 кл. Англійська мова
Історія
Географія
ІІ
І
ІІ
Бентковська Сильвія 10 кл. Англійська мова ІІІ
Бондарчук Ольга 11 кл. Англійська мова
Французька мова
Географія
І
ІІ
ІІІ
Кабалдіна Вікторія 11 кл. Англійська мова ІІІ
Хапчук Валерія 9 кл. Німецька мова І
Фідиковський Олександр 9 кл. Французька мова ІІ
Шмакова Тетяна 10 кл. Французька мова І
Воробей Катерина 10 кл. Французька мова ІІІ
Бурлаченко Дмитро 8 кл. Математика
Історія
ІІІ
І
Табунченко Микола 8 кл. Математика ІІ
Баб'яр Олександра 10 кл. Математика ІІ
Волясенко Ольга 10 кл. Фізика
Хімія
І
І
Шатіло Ірина 10 кл. Правознавство
Біологія
Економіка
І
ІІІ
ІІ
Молюк Діана 10 кл. Правознавство ІІІ
Лось Софія 11 кл. Правознавство
Географія
І
ІІ
Новиченко Вікторія 11 кл. Правознавство
Економіка
ІІ
ІІ
Буковський Володимир 9 кл. Біологія І
Гапоненко Наталія 11 кл. Біологія І
Бернацький Олександр 11 кл. Економіка І
2008-2009
Чепель  Леонід 7 кл. Математика І 
Кравчук Аліна 8 кл. Математика
Зарубіжна література
Історія
Біологія
Англійська мова
ІІІ 
І 
ІІ 
І 
І 
Кучерявцева Ольга 9 кл. Математика ІІІ 
Табунченко Микола 9 кл. Математика ІІ 
Волясенко  Ольга 11 кл. Математика
Фізика
Біологія
Хімія
ІІІ
І
І
ІІ
Кравець Тетяна 9 кл. Географія
Зарубіжна література
Українська мова
Історія
Біологія
Німецька мова
ІІ 
ІІ 
ІІ 
ІІ 
І 
І 
Лопушанська Анна 10 кл. Географія
Зарубіжна література
Українська мова
І 
І 
ІІ 
Нехай Альона 11 кл. Географія
Англійська мова
Французька мова
ІІ
ІІІ
ІІ
Гончар Андрій 11 кл. Зарубіжна література ІІ 
Ансіфорова Марина 8 кл. Українська мова І 
Черначук Юлія 11 кл. Українська мова ІІ 
Черначук Андрій 8 кл. Фізика І 
Доброхотова Марія 10 кл. Фізика ІІ 
Павлюк Вікторія 8 кл. Історія І 
Шатіло Ірина 11 кл. Економіка
Біологія
Правознавство
ІІІ 
І 
ІІ 
Купріянова Анна 9 кл. Англійська мова ІІІ 
Бентковська Сильвія 11 кл. Англійська мова І 
Леонтьєв Костянтин 9 кл. Біологія
Хімія
ІІІ
ІІІ
Буковський Володимир 10 кл. Біологія І 
Степанюк Оксана 9 кл. Німецька мова
Правознавство
ІІІ 
ІІ 
Шавловська Олена 9 кл. Правознавство І 
Семенова Ірина 9 кл. Правознавство ІІІ 
Тарасова Анастасія 9 кл. Трудове навчання І 
Савчук Роман 9 кл. Трудове навчання ІІІ 
Корзієнко Наталія 9 кл. Французька мова ІІ
Воробей Катерина 11 кл. Французька мова ІІ
2009-2010
Арсенюк О. 8 кл. Англійська мова ІІ
Кравчук Аліна 9 кл. Англійська мова
Біологія
Історія
Географія
І
І
І
ІІІ
Ансіфорова Марина 9 кл. Англійська мова
Українська мова
Російська мова
ІІ
І
ІІ
Кравець Тетяна  10 кл. Англійська мова
Українська мова
Біологія
Німецька мова
Історія
І
ІІ
ІІ
ІІІ
І
Тарасова Анастасія 10 кл. Англійська мова ІІ
Янчевська Яна 11 кл. Англійська мова ІІІ
Лопушанська Анна 11 кл. Українська мова І
Сірко О. 8 кл. Біологія ІІІ
Буковський Володимир 11 кл. Біологія ІІ
Доброхотова Марія 11 кл. Економіка
Фізика
І
ІІІ
Трофимчук О. 8 кл. Історія І
Павлюк Вікторія 9 кл. Історія ІІ
Степанюк Оксана 10 кл. Історія
Правознавство
ІІ
ІІ
Чепель Леонід 8 кл. Фізика
Математика
Хімія
ІІ
ІІ
ІІ
Гавронський Богдан 9 кл. Фізика
Інформатика
ІІІ
ІІ
Табунченко Микола 10 кл. Фізика ІІІ
Левицька Марія 8 кл. Російська мова ІІ
Спірідонова Інна 10 кл. Російська мова ІІІ
Підкова А. 10 кл. Зарубіжна література І
Хапчук Валерія 11 кл. Зарубіжна література ІІ
Папроцький Віталій 10 кл. Хімія ІІІ
Шевчук Яна 9 кл. Трудове навчання І
Сухорукова Юлія 11 кл. Правознавство ІІІ
2010-2011
Ансіфорова Марина 10 Російська мова та світова література
Англійська мова
І
ІІ
Трахова Дар’я 11 Російська мова та світова література ІІІ
Пасічник Н. 8 Російська мова та світова література ІІІ
Кравчук Аліна 10 Географія
Історія
Німецька мова
Правознавство
Англійська мова
Біологія
І
І
ІІ
І
І
ІІ
Чепель Леонід 9 Математика
Фізика
І
І
Табунченко Микола 11 Математика
Фізика
І
ІІ
Нестерчук А. 5 Математика І
Кравець Тетяна 11 Українська мова
Історія
Біологія
І
І
ІІ
Ансіфорова Марина 10 Українська мова ІІ
Горшкальова Марина 8 Українська мова
Фізика
Біологія
ІІІ
ІІ
ІІ
Степанюк Оксана 11 Історія
Правознавство
ІІ
І
Павлюк Вікторія 10 Історія ІІ
Салівон Олександр 10 Історія
Економіка
ІІІ
І
Трофимчук О. 9 Історія
Правознавство
І
ІІ
Молокус Владислав 11 Економіка ІІ
Вершиніна Вікторія 8 Англійська мова ІІ
Драйчук Вадим 11 Англійська мова ІІІ
Дубас Х. 9 Трудове навчання І
Шевчук Яна 10 Трудове навчання І

2011-2012

Учень Клас Учитель Місце
Російська мова
1 Левицька Марія 10 Дарменко Т.В. І
2 Ансіфорова Марина 11 Дарменко Т.В. І
3 Челядіна Анастасія 8 Дарменко Т.В. І
4 Олійник Катерина 8 Дарменко Т.В. ІІ
Українська мова
5 Ансіфорова Марина 11 Парандій Л.В. І
6 Трофимчук Олена 10 Парандій Л.В. ІІ
7 Челядіна Анастасія 8 Грінь О.А. ІІІ
8 Горшкальова Марина 9 Жовталюк О.Б. ІІ
9 Подорожна Аліна 11 Парандій Л.В. ІІІ
Географія
10 Бернацька Олена 9 Ягуткіна О.В. І
11 Кравчук Аліна 11 Ягуткіна О.В. І
12 Павлюк Вікторія 11 Ягуткіна О.В. ІІ
Математика
13 Пилькевич Антон 8 Криштановська О.М. І
14 Чепель Леонід 10 Косенко І.Д. І
15 Вишнівський Дмитро 9 Кучерявцева О.С. ІІ
16 Нестерчук Максим 6 Косенко І.Д. ІІ
17 Салівон Олександр 11 Кучерявцева О.С. ІІІ
Історія
18 Москальчук Марина 8 Маланяк С.І. І
19 Горшкальова Марина 9 Маланяк С.І. І
20 Машевська Ольга 9 Маланяк С.І. ІІІ
21 Павлюк Вікторія 11 Андрійчук О.Л. І
22 Кравчук Аліна 11 Андрійчук О.Л. ІІ
23 Трофимчук Олена 10 Маланяк С.І. І
24 Ахмеджанов Андрій 10 Маланяк С.І. ІІ
Інформаційні технології
25 Чепель Леонід 10 Наумов М.С. ІІ
26 Парандій Богдан 10 Наумов М.С. ІІІ
Фізика
27 Пилькевич Антон 8 Алєксєєнко М.Т. ІІ
28 Вершиніна Вікторія 9 Алєксєєнко М.Т. ІІ
29 Чепель Леонід 10 Алєксєєнко М.Т. ІІ
30 Салівон Олександр 11 Алєксєєнко М.Т. ІІ
Економіка
31 Кравчук Аліна 11 Ягуткіна О.В. І
32 Чепель Леонід 10 Ягуткіна О.В. І
33 Салівон Олександр 11 Ягуткіна О.В. ІІІ
Біологія
34 Кравчук Аліна 11 Гончарук Т.В. І
35 Верхоланцев Дмитро 11 Гончарук Т.В. ІІ
36 Сірко Ольга 10 Гончарук Т.В. ІІІ
Англійська мова
37 Кузьменко Олександр 8 Гудь О.О. І
38 Артюхов Роман 8 Зіннуров Е.І. ІІ
39 Вершиніна Вікторія 9 Гончар І.А. ІІ
40 Можарівська Аліна 10 Овчиннікова О.В. І
41 Кравчук Аліна 11 Гудь О.О. І
42 Ансіфорова Марина 11 Гудь О.О. І
Німецька  мова
43 Можарівська Анна 10 Маркова  О.В. ІІІ
44 Левицька Марія 10 (11) Маркова  О.В. ІІ
Правознавство
45 Кравчук Аліна 11 Андрійчук О.Л. І
46 Павлюк Вікторія 11 Андрійчук О.Л. ІІ
47 Горшкальова Марина 9 Маланяк С.І. І
48 Щеколдін Максим 10 Маланяк С.І. ІІІ
Французька мова
49 Чепель Леонід 10 Сідлецька К.Д. ІІ
Педагогіка та психологія
50 Челядіна Юлія 11 Нємєц Г.М. ІІІ
Обслуговуюча праця
51 Дубас Хрістіна 10 Ковальчук Н.С. І
52 Шевчук Аліна 11 Ковальчук Н.С. ІІ
53 Футорська Катерина 9 Ковальчук Н.С. ІІІ
Астрономія
54 Щеколдін Максим 10 Алєксєєнко М.Т. ІІ

2012-2013

Учень Клас Учитель Місце
Українська мова
1 Дубінніна В. 8 Жовталюк О.Б. ІІ
2 Челядіна Анастасія 9 Парандій Л.В. ІІ
3 Голосова К. 10 Шлапак Т.М. І
4 Горшкальова М. 10 Шлапак Т.М. ІІ
5 Трофімчук О. 11 Парандій Л.В. І
Географія
6 Савич М. 8 Ягуткіна О.В. І
7 Ревко І. 8 Ягуткіна О.В. ІІ
8 Ядвіжин М. 10 Ягуткіна О.В. ІІ
Математика
9 Вишнівський Д. 10 Кучерявцева О.С . ІІ
10 Нестерчук М. 7 Косенко І.Д. ІІ
Історія
11 Савич М 8 Андрійчук О.Л. І
12 Ревко І. 8 Андрійчук О.Л. ІІ
13 Москальчук М. 9 Маланяк С.І. ІІІ
14 Горшкальова М 10 Маланяк С.І. ІІ
15 Можарівська А. 11 Маланяк С.І. І
16 Ахмеджанов А. 11 Маланяк С.І. ІІ
Інформаційно-комунікативні технології
17 Тражуков Є. 11 Косенко В.Г., Наумов М.С. ІІ
18 Парандій Б. 11 Наумов М.С. ІІІ
Фізика
19 Мельник В 8 Алєксєєнко М.Т. І
20 Пилькевич А. 9 Алєксєєнко М.Т. І
Економіка
21 Вишнівський Д. 10 Ягуткіна О.В. І
22 Чепель Л. 11 Ягуткіна О.В. ІІ
Біологія
23 Максимчук М. 9 Гончарук Т.В. ІІІ
24 Вершиніна В. 10 Гончарук Т.В. ІІІ
25 Сірко О. 11 Гончарук Т.В. ІІ
Англійська мова
26 Дубініна В. 8 Гудь О.О. ІІ
27 Ревко І. 8 Гончар І.А. ІІІ
28 Кузьменко О. 9 Гудь О.О. І
29 Артюхов Р. 9 Зіннуров Е.І. ІІ
30 Пилькевич А. 9 Зіннуров Е.І. ІІІ
31 Голосова К. 10 Приймак К.Б. І
32 Вершиніна В. 10 Гончар І.А. ІІІ
33 Можарівська А. 11 Овчиннікова О.В. ІІ
Німецька  мова
34 Голосова К. 10   І
35 Челядіна А. 9   ІІ
Правознавство
36 Олійник К. 9 Андрійчук О.Л. І
37 Ульянов Б. 9 Андрійчук О.Л. ІІ
38 Москальчук М. 9 Андрійчук О.Л. ІІІ
39 Горшкальова М. 10 Маланяк С.І. І
40 Ахмеджанов А. 11 Маланяк С.І. І
Французька мова
41 Дубініна В 8 Седлецька К.Д. І
Світова література
42 Андрєєва Л. 8 Нємєц Г.М. І
43 Дубиніна В. 8 Нємєц Г.М. ІІІ
44 Челядіна А. 9 Дарменко Т.В. І
45 Голосова К. 10 Дарменко Т.В. ІІ
Обслуговуюча праця
46 Дубас Х. 11 Ковальчук Н.С. І
47 Литвинець Д. 9 Ковальчук Н.С. І
Астрономія
48 Чепель Леонід 11 Алєксєєнко М.Т. ІІІ
Польська мова
49 Горшкальова М. 10 Зіннуров Е.І. І
50 Машевська О. 10 Зіннуров Е.І. ІІ

2013-2014

Учень Клас Учитель Місце

Українська мова і література

1 Андрєєва Любов 9 Волошина Л.Є. ІІ
2 Челядіна Анастасія 10 Парандій Л.В. І
3 Горшкальва М. 11 Шлапак Т.М. ІІІ

Фізика

4 Мельник В. 9 Алєксєєнко М.Т. І
5 Труш І. 8 Алєксєєнко М.Т. ІІ
6 Нестерчук М. 8 Алєксєєнко М.Т. ІІІ

Правознавство

7 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. І
8 Машевська Ольга 11 Маланяк С.І. ІІ
9 Гончарук Марія 11 Маланяк С.І. ІІІ
10 Ульянов Борис 10 Андрійчук О.Л. І
11 Москальчук М. 10 Андрійчук О.Л. ІІ
12 Олійник Катерина 10 Андрійчук О.Л. ІІІ
13 Мартинюк Н. 9 Андрійчук О.Л. І
14 Приймак Ю. 9 Андрійчук О.Л. ІІ
15 Дубініна В. 9 Андрійчук О.Л. ІІІ

Математика

16 Пилькевич Антон 10 Криштановська О.М. ІІІ
17 Мосійчук Олександр 9 Криштановська О.М. ІІ
18 Вишневський Дмитро 11 Кучерявцева О.С. ІІ

Історія

19 Гуцол Д. 8 Андрійчук О.Л. І
20 Помолян Б. 8 Андрійчук О.Л. ІІ
21 Гончарук О. 8 Андрійчук О.Л. ІІІ
22 Ревко І. 9 Андрійчук О.Л. І
23 Савич М. 9 Андрійчук О.Л. ІІ
24 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. ІІ

Хімія

25 Гуцол Д. 8 Тесля Н.А. І
26 Пилькевич А. 10 Тесля Н.А. ІІІ

Світова література

27 Горшкальова М. 11 Дарменко Т.В. І
28 Челядіна Анастасія 10 Дарменко Т.В. І
29 Андрєєва Любов 9 Нємєц Г.М. І
30 Дубініна В. 9 Нємєц Г.М. ІІІ
31 Заломська О. 8 Дарменко Т.В. ІІ

Біологія

32 Гончарук Олександр 8 Гончарук Т.В. І
33 Москальчук М. 10 Гончарук Т.В. ІІІ

Економіка

34 Пилькевич Антон 10 Ягуткіна О.В. І

Географія

35 Гуцул Д. 8 Ягуткіна О.В. І
36 Савич М. 9 Ягуткіна О.В. І
37 Ревко І. 9 Ягуткіна О.В. ІІІ
38 Кузьменко Олександр 10 Ягуткіна О.В. ІІІ
39 Ядвіжин Микола 11 Ягуткіна О.В. ІІІ

Read 1324 times
joomla3x