Літвінчук Андрій (10 клас) - ІІІ місце 
Черкашин Артур (11 клас) - участь, IV місце

Результати міського етапу предметних олімпіад

Міські предметні олімпіади

ПІБ учителя   Предмет  Навчальні роки / Місце
 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Грінь О.А.  укр. мова  ІІІ    
Жовталюк О.Б. укр. мова ІІ ІІ  
Парандій Л.В. укр. мова І, ІІ, ІІІ І, ІІ І
Шлапак Т.М. укр.мова   І, ІІ ІІІ
Волошина Л.Є. укр.мова     ІІ
Дарменко Т.В. світ.літ. І, І, І, ІІ І, ІІ І, І, ІІ
Нємєц Г.М. світ.літ.   І, ІІІ І, ІІІ
педагогіка та психологія ІІІ    
Зіннуров Е.І. англ. мова ІІ ІІ, ІІІ ІІІ
пол. мова І, ІІ І, ІІ І, ІІ, ІІІ
Гудь О.О. англ. мова І, І, І І, ІІ І, І
Гончар І.А. англ. мова ІІ ІІІ, ІІІ  
Овчиннікова О.В. англ. мова І ІІ  
Приймак К.Б. англ. мова   І І
Маркова О.С. нім. мова ІІ, ІІІ І, ІІ ІІІ, ІІІ
Седлецька К.Д. фр. мова ІІ І ІІ
Боровська Л.В. пол. мова     ІІ, ІІІ
Косенко І.Д. математика І, ІІ ІІ  
Криштановська О.М. математика І   ІІ, ІІІ
Кучерявцева О.С.  математика ІІ, ІІІ  ІІ  ІІ 
Алєксєєнко М.Т. фізика ІІ, ІІ, ІІ, ІІ І, І І, ІІ, ІІІ
астрономія ІІ ІІІ  
Андрійчук О.Л. історія І, ІІ І, ІІ І, І, ІІ, ІІ, ІІІ
правознавство І, ІІ І, ІІ, ІІІ І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ
Маланяк С.І. історія І, І, І, ІІ, ІІІ І, ІІ, ІІ, ІІІ ІІ
правознавство І, ІІІ І, І І, ІІ, ІІІ
Гончарук Т.В. біологія І, ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ, ІІІ І, ІІІ
екологія І, І ІІІ, ІІІ І, І
Ягуткіна О.В. географія І, І, ІІ І, ІІ, ІІ І, І, ІІІ, ІІІ, ІІІ
економіка І, І, ІІІ І, ІІ І
Тесля Н.А. хімія ІІ, ІІІ   І, ІІІ
Наумов М.С. технології ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ  
Ковальчук Н.С. труд. навч. І, ІІ, ІІІ І, І І, І, ІІІ, ІІІ
Процак М.С. фізкультура     ІІІ, ІІІ

Обласні предметні олімпіади

ПІБ учителя   Предмет  Навчальні роки / Дипломи (ступені)
 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Парандій Л.В.  укр.мова  ІІ  ІІ  І
Шлапак Т.М. укр. мова   ІІІ ІІІ
Дарменко Т.В. світ літ. ІІ, ІІ, ІІ ІІ ІІ
Нємєц Г.М. світ літ.   ІІІ ІІІ
Гончар І.А. англ. мова ІІ    
Овчиннікова О.В. англ. мова ІІ ІІІ  
Зіннуров Е.І. англ. мова   ІІІ  
пол. мова І    
Приймак К.Б. англ. мова   ІІІ ІІІ
 Гудь О.О. англ. мова     ІІ, ІІІ
Маркова О.С. нім. мова ІІІ ІІ ІІ
Боровська Л.В. пол. мова     ІІІ
Алєксєєнко М.Т. фізика ІІІ ІІІ, ІІІ ІІ
Андрійчук О.Л. історія ІІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ
право ІІ, ІІ ІІІ, ІІІ  
Маланяк С.І. історія ІІ ІІ, ІІІ ІІ
право ІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ ІІ
Гончарук Т.В. біологія ІІІ    ІІІ
екологія ІІІ   ІІІ
Ягуткіна О.В. географія   ІІІ ІІІ
економіка ІІІ   ІІ
Тесля Н.А. хімія     ІІ
Наумов М.С. технології І ІІІ  
Ковальчук Н.С. труд. навч. ІІ І І, ІІІ

2017-2018

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Дудко Тетяна 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
2 Кузнєцова Єлизавета 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
3  Онищенко Дар’я  8 Андрійчук О.Л.   Історія ІІІ 
4 Вовкотруб Кирил 11 Наумов М.С. Інформаційні технології ІІІ
5 Нюкало Юлія 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІ
6 Оримович Вероніка 9 Дарменко Т.В, Російська мова й література ІІІ
7 Гордієнко Діана 11 Ковальчук Н.С. Трудове навчання (обслуговуючі види праці) ІІ
8 Кучер Кирил 8 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
9 Савич Наталія 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІІ

 

2016-2017

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Савич Н. 8 Ягуткіна О.В,  Географія  ІІІ
2 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Географія  ІІ
3 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Економіка  ІІІ
4 Нестерчук М. 11 Ягуткіна О.В. Економіка  ІІІ
 5 Кузнєцова А.  8 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
6 Гуцул Д. 11 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
7 Нюкало Ю. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІІ
8 Савич Н. 8 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
9 Гончарук О. 11 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
10 Нюкало Ю.  Кучерявцева О.С, Математика ІІІ
11 Береговий Р. 9 Табенська Г.М. Англійська мова ІІ
12 Скиба М. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
13 Кулібаба Ю. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
14 Тюфанова І. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
15 Пєчєнь В. 10 Ковальчук Н.С. Трудове навчання ІІ
16 Дзюман Д. 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІ
17 Грозовський В. 9 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
18 Маус Д. 10 Боровська Л.В. Польська мова ІІ
19 Андрєєв Д. 9 Дарменко Т.В. Російська мова ІІІ

2015-2016

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Ковальчук Дар’я 11 Ковальчук Н.С. Технології І
2 Гончарук Олександр 10 Гончарук Т.В. Біологія ІІ
3 Гуцул Денис 10 Ягуткіна О.В. Географія ІІІ
4 Мосійчук Олександр 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
 5 Кузьменко Катерина   8 Зіннуров Е.І.  Польська мова   ІІІ

2014-2015

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна А. 11 Парандій Л.В. Укр. мова ІІІ
2 Тюфанова Г. 11 Укр. мова ІІ
3 .Дарменко Т.В. Російська мова ІІ
4 Гуцул Т.П Історія ІІ
5 Гуцул Денис 9 Історія ІІ
6 Гончарук О. 9 Ягуткіна О.В. Географія ІІ
7 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
8 Пилькевич А. 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
9 Литвинець Д. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
10 Мосійчук О. 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІІ
11 Перегуда Є. 8 Боровська Л.В. Польська мова І
12 Матвійчук К. 8 Польська мова ІІІ

2013-2014

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна Анастасія 10 Парандій Л.В, Українська мова та література І
Дарменко Т.В. Світова література ІІ
2 Мельник В. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІ
3 Гуцул Д. 8 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
Тесля Н.А. Хімія ІІ
4 Савич М. 9 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
5 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. Історія ІІ
Правознавство І
Шлапак Т.М. Українська мова та література ІІІ
6 Гончарук Олександр 8 Гончарук Т.В, Біологія ІІІ
7 Дубініна В. 9 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
8 Марвін Ігор 10 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
9 Голосова Катерина 11 Приймак К.Б. Англійська мова ІІІ
10 Ядвіжин Микола 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
11 Ковальчук Дар’я 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця ІІІ
12 Примак Ю. 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця І
joomla3x