ОБЛАСНІ ФІНАЛИ МАН
Костюк Наталія   1997 Географія І 
Махінова Анжела   2000 Заруб.літ. І 
Богданова Анна   2002 Англ.мова ІІІ 
Махінова Анжела   2002 Заруб.літ. І 
Верещага Катерина   2002 Укр.літ. І 
Солодовник Анна   2003 Хімія ІІ 
Криштановський Вадим Наумов Микола Сергійович 2003 Інформатика ІІІ 
Сухоруков Артем   2004 Англ.мова ІІ 
Пащенко Ірина Наумов Микола Сергійович 2004 Інформатика ІІ 
Солодовник Анна   2005 Психологія І 
Шульга Марина   2006 Укр.мова І 
Тражуков Анатолій Косенко Ірина Дмитрівна 2006 Математика ІІІ 
Кліванська Олена   2006-2007 Нім.мова І 
Тражуков Анатолій Косенко Ірина Дмитрівна 2006-2007 Математика ІІІ 
Степанова Катерина   2006-2007 Англ.мова ІІІ 
Чвалінська Анастасія   2006-2007 Укр.мова ІІІ 
Кравець Тетяна Гончарук Тамара Василівна 2009-2010 Біологія ІІІ
Павлюк Вікторія Андрійчук Оксана Леонідівна 2009-2010 Історія ІІІ
Павлюк Вікторія Андрійчук Оксана Леонідівна 2010-2011 Історія України, філософія, історія рідного краю ІІ
Степанюк Оксана Андрійчук Оксана Леонідівна 2010-2011 Історія України, філософія, історія рідного краю ІІ
Верхоланцев Дмитро Андрійчук Оксана Леонідівна 2010-2011 Історія України, філософія, історія рідного краю ІІІ
Ансіфорова Марина Парандій Любов Володимирівна 2010-2011 Журналістика І
Чепель Леонід Алєксєєнко Майя Трохимівна 2011-2012 Фізика ІІІ
Кузьменко Олександр Наумов Микола Сергійович 2012-2013 Інформатика ІІІ
Тражуков Євген Наумов Микола Сергійович 2012-2013 Інформатика ІІ місце в секції
Пилькевич Антон Криштановська Олена Миколаївна 2012-2013 Математика ІІІ
Чепель Леонід Алєксєєнко Майя Трохимівна 2012-2013 Фізика ІІ
Горшкальова Марія Маланяк Світлана Іванівна 2012-2013 Право І
Парандій Богдан Маланяк Світлана Іванівна 2012-2013 Соціологія І
Левицька Марія Парандій Любов Володимирівна 2012-2013 Журналістика І
Богомолова Галина Кучерявцева Олена Сергіївна 2013-2014 Соціологія ІІІ
Скиба Марія Гончарук Тамара Василівна 2013-2014 Біологія людини ІІІ
Ядвіжин Микола Гончарук Тамара Василівна 2013-2014   Валеологія ІІ 
Мосійчук Олександр Криштановська Олена Миколаївна 2014-2015 Математика ІІ
Скиба Михайло Гончарук Тамара Василівна 2015-2016 Валеологія ІІІ
Гончарук Олександр Гончарук Тамара Василівна  2015-2016 Валеологія  ІІІ 
Дубініна Вероніка Гуцул Тетяна Петрівна 2015-2016 Історичне краєзнавство І
Гуцул Денис Андрійчук Оксана Леонідівна 2015-2016 Правознавство ІІ
Скиба Михайло   2016-2017   ІІ
Гончарук Олександр   2016-2017   ІІ
Гуцул Денис   2016-2017   І
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ФІНАЛИ МАН
Махінова Анжела   2000 Заруб.літ І місце
Махінова Анжела   2002 Заруб.літ ІІІ місце
Солодовник Анна   2005 Психологія ІІІ місце
Ансіфорова Марина   2011 Журналістика ІІІ місце
Чепель Леонід Алєксєєнко М.Т. 2012 Фізика Участь

Міські предметні олімпіади

ПІБ учителя   Предмет  Навчальні роки / Місце
 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Грінь О.А.  укр. мова  ІІІ    
Жовталюк О.Б. укр. мова ІІ ІІ  
Парандій Л.В. укр. мова І, ІІ, ІІІ І, ІІ І
Шлапак Т.М. укр.мова   І, ІІ ІІІ
Волошина Л.Є. укр.мова     ІІ
Дарменко Т.В. світ.літ. І, І, І, ІІ І, ІІ І, І, ІІ
Нємєц Г.М. світ.літ.   І, ІІІ І, ІІІ
педагогіка та психологія ІІІ    
Зіннуров Е.І. англ. мова ІІ ІІ, ІІІ ІІІ
пол. мова І, ІІ І, ІІ І, ІІ, ІІІ
Гудь О.О. англ. мова І, І, І І, ІІ І, І
Гончар І.А. англ. мова ІІ ІІІ, ІІІ  
Овчиннікова О.В. англ. мова І ІІ  
Приймак К.Б. англ. мова   І І
Маркова О.С. нім. мова ІІ, ІІІ І, ІІ ІІІ, ІІІ
Седлецька К.Д. фр. мова ІІ І ІІ
Боровська Л.В. пол. мова     ІІ, ІІІ
Косенко І.Д. математика І, ІІ ІІ  
Криштановська О.М. математика І   ІІ, ІІІ
Кучерявцева О.С.  математика ІІ, ІІІ  ІІ  ІІ 
Алєксєєнко М.Т. фізика ІІ, ІІ, ІІ, ІІ І, І І, ІІ, ІІІ
астрономія ІІ ІІІ  
Андрійчук О.Л. історія І, ІІ І, ІІ І, І, ІІ, ІІ, ІІІ
правознавство І, ІІ І, ІІ, ІІІ І, ІІ, ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ
Маланяк С.І. історія І, І, І, ІІ, ІІІ І, ІІ, ІІ, ІІІ ІІ
правознавство І, ІІІ І, І І, ІІ, ІІІ
Гончарук Т.В. біологія І, ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ, ІІІ І, ІІІ
екологія І, І ІІІ, ІІІ І, І
Ягуткіна О.В. географія І, І, ІІ І, ІІ, ІІ І, І, ІІІ, ІІІ, ІІІ
економіка І, І, ІІІ І, ІІ І
Тесля Н.А. хімія ІІ, ІІІ   І, ІІІ
Наумов М.С. технології ІІ, ІІІ ІІ, ІІІ  
Ковальчук Н.С. труд. навч. І, ІІ, ІІІ І, І І, І, ІІІ, ІІІ
Процак М.С. фізкультура     ІІІ, ІІІ

Обласні предметні олімпіади

ПІБ учителя   Предмет  Навчальні роки / Дипломи (ступені)
 2011-2012 2012-2013 2013-2014
Парандій Л.В.  укр.мова  ІІ  ІІ  І
Шлапак Т.М. укр. мова   ІІІ ІІІ
Дарменко Т.В. світ літ. ІІ, ІІ, ІІ ІІ ІІ
Нємєц Г.М. світ літ.   ІІІ ІІІ
Гончар І.А. англ. мова ІІ    
Овчиннікова О.В. англ. мова ІІ ІІІ  
Зіннуров Е.І. англ. мова   ІІІ  
пол. мова І    
Приймак К.Б. англ. мова   ІІІ ІІІ
 Гудь О.О. англ. мова     ІІ, ІІІ
Маркова О.С. нім. мова ІІІ ІІ ІІ
Боровська Л.В. пол. мова     ІІІ
Алєксєєнко М.Т. фізика ІІІ ІІІ, ІІІ ІІ
Андрійчук О.Л. історія ІІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ
право ІІ, ІІ ІІІ, ІІІ  
Маланяк С.І. історія ІІ ІІ, ІІІ ІІ
право ІІ, ІІІ ІІІ, ІІІ ІІ
Гончарук Т.В. біологія ІІІ    ІІІ
екологія ІІІ   ІІІ
Ягуткіна О.В. географія   ІІІ ІІІ
економіка ІІІ   ІІ
Тесля Н.А. хімія     ІІ
Наумов М.С. технології І ІІІ  
Ковальчук Н.С. труд. навч. ІІ І І, ІІІ

СПОРТИВНІ РЕКОРДИ ШКОЛИ


Нормативи Рік Прізвище та ім’я учня Результат
Підтягування 2000

Хлібович Ілля

24 рази
2001

Горпинич Андрій

24 рази
2011 Кобилинський Богдан 27 разів
Біг 100 м 1996 Романчук Микола 11,4 с
Біг 200 м 1996 Романчук Микола 24,2 с
Біг 400 м 2000

Куценко Володимир

58,5 с
Біг 800 м 2002

Сташко Юрій

214,6 с
Крос 1000 м 2007 Тимощук Олег 3,03 хв.
Крос 3000 м 1999

Мікац Євген

11 хв. 04 с
2007 Тимощук Олег 10 хв. 41 с
Естафетний біг 4х100м 2002 Жук М., Саченко Ю., Данюк І., Даниленко К. 1 хв. 01 с 8мс
Стрибки у довжину 2001

Салащенко Олександр

5,55 м 

Стрибки у довжину з місця 2011 Хоменко Дмитро 2,70 м
2011 Сухорукова Юлія 1,95 м
Метання гранати Ф-1 2008 Остапчук Олег 58 м
Єдина смуга перешкод 2007 Тимощук Олег 1,03 хв.
Ривок гирі 16 кг 2010 Табунченко Микола 105 разів
Поштовх гир по 16 кг 2007 Усенко Роман 33 рази
Комплексна силова вправа 2008 Шваб Сергій 63 рази
Згинання і розгинання рук на брусах 2007 Маляр Ілля 30 разів
Підйом з переворотом 2009 Філіповський Вадим 100 разів

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ


2007
-
2008

Збірна школи (хлопці)

Міська спартакіада. Футбол

І місце

Збірна школи (хлопці)

Міська спартакіада. Баскетбол

І місце

Збірна школи (дівчата)

IV місце

Збірна школи (хлопці)

Міська спартакіада. Гандбол

І місце

Збірна школи (дівчата)

І місце

2008
-
2009

Збірна школи (хлопці)

Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»

І місце

Олександр Смоляр

Першість колегіуму зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Переможець

Збірна школи Міські змагання зі стрільби І місце
Камінська  Лілія Міські змагання зі стрільби. Особистий залік серед дівчат Переможець
Збірна школи
(дівчата)
Міські змагання з волейболу ІІ місце
Збірна школи Міські змагання зі стрільби ІІ місце
Збірна школи (дівчата) Міські змагання з гандболу І місце
Збірна школи (хлопці) І місце
2009
-
2010
Збірна школи (хлопці) Міські змагання з баскетболу ІІ місце
Збірна школи (дівчата) ІІІ місце
Хлопці (9-11 класи) Міська першість з гандболу І місце
Дівчата (9-11 класи) ІІ місце
2010
-
2011
Збірна колегіуму: Хомяк С., Смоляр О., Верхоланцев Д., Панова Є., Легензова А., Діміч Ю. Загальноміські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки І місце
Хомяк С. І місце
Смоляр О. ІІ місце
Збірна колегіуму Турнір з гандболу міської спартакіади школярів І місце
Збірна колегіуму Обласний турнір зі стрільби І місце
Хом'як С. І місце
Смоляр О. IV місце
Панова Є. VII місце
Збірна колегіуму Міська гра "Патріот" І місце
2013
-
2014

Збірна колегіуму: Данилюк О. (7-А), Куртова В. (7-А), Климчук А. (7-Б), Городнюк А. (7-В), Бойно Н. (7-В), Решетник О. (7-А), Скороход Д. (7-А), Лавренюк О. (7-Б), Поліщук М. (7-Б), Івлєв О. (7-В).

Підготували: Процак М.С., Свідерський В.П.

Міські змагання "Старти Надії" І місце
2015-2016

Збірна колегіуму: 

  • Бойко Наталія 9Б кл., Городнюк Анастасія 9Б кл., Гапончук Лідія 9А кл.,  Дрозда Діана 9Б кл.,  Шевчук Олена 9Б кл., Ярощук Ольга 10А кл.,  Заїка Світлана 9А кл., Куртова Вікторія 9А кл
  • Полюляк Богдан 10Б кл.,  Мельниченко Михайло 10А кл.,  Гуцул Денис 10Б кл., Кропівницький Ілля 8В кл., Івлєв Олег 9Б кл., Козиренко Віталій 8В кл., Марченко Олег 9Б кл., Гудзь Тарас 9А кл.   

Тренер: Процак Михайло Степанович

Міська спартакіада школярів з баскетболу серед збірних команд юнаків та дівчат І місце

2017-2018

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Дудко Тетяна 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
2 Кузнєцова Єлизавета 9 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
3  Онищенко Дар’я  8 Андрійчук О.Л.   Історія ІІІ 
4 Вовкотруб Кирил 11 Наумов М.С. Інформаційні технології ІІІ
5 Нюкало Юлія 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІ
6 Оримович Вероніка 9 Дарменко Т.В, Російська мова й література ІІІ
7 Гордієнко Діана 11 Ковальчук Н.С. Трудове навчання (обслуговуючі види праці) ІІ
8 Кучер Кирил 8 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
9 Савич Наталія 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІІ

 

2016-2017

№ п/п Учень Клас Учитель Предмет Диплом ступеня
1 Савич Н. 8 Ягуткіна О.В,  Географія  ІІІ
2 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Географія  ІІ
3 Гончарук О. 11 Ягуткіна О.В.  Економіка  ІІІ
4 Нестерчук М. 11 Ягуткіна О.В. Економіка  ІІІ
 5 Кузнєцова А.  8 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
6 Гуцул Д. 11 Гуцул Т.П. Історія ІІІ
7 Нюкало Ю. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІІ
8 Савич Н. 8 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
9 Гончарук О. 11 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
10 Нюкало Ю.  Кучерявцева О.С, Математика ІІІ
11 Береговий Р. 9 Табенська Г.М. Англійська мова ІІ
12 Скиба М. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
13 Кулібаба Ю. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
14 Тюфанова І. 9 Андрійчук О.Л. Правознавство ІІІ
15 Пєчєнь В. 10 Ковальчук Н.С. Трудове навчання ІІ
16 Дзюман Д. 9 Маркова О.С. Німецька мова ІІ
17 Грозовський В. 9 Зіннуров Е.І. Польська мова ІІІ
18 Маус Д. 10 Боровська Л.В. Польська мова ІІ
19 Андрєєв Д. 9 Дарменко Т.В. Російська мова ІІІ

2015-2016

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Ковальчук Дар’я 11 Ковальчук Н.С. Технології І
2 Гончарук Олександр 10 Гончарук Т.В. Біологія ІІ
3 Гуцул Денис 10 Ягуткіна О.В. Географія ІІІ
4 Мосійчук Олександр 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
 5 Кузьменко Катерина   8 Зіннуров Е.І.  Польська мова   ІІІ

2014-2015

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна А. 11 Парандій Л.В. Укр. мова ІІІ
2 Тюфанова Г. 11 Укр. мова ІІ
3 .Дарменко Т.В. Російська мова ІІ
4 Гуцул Т.П Історія ІІ
5 Гуцул Денис 9 Історія ІІ
6 Гончарук О. 9 Ягуткіна О.В. Географія ІІ
7 Гончарук Т.В. Біологія ІІІ
8 Пилькевич А. 11 Алєксєєнко М.Т. Астрономія ІІІ
9 Литвинець Д. 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
10 Мосійчук О. 10 Ягуткіна О.В. Економіка ІІІ
11 Перегуда Є. 8 Боровська Л.В. Польська мова І
12 Матвійчук К. 8 Польська мова ІІІ

2013-2014

№ п/п Учень Клас Вчитель Предмет Диплом ступеня
1 Челядіна Анастасія 10 Парандій Л.В, Українська мова та література І
Дарменко Т.В. Світова література ІІ
2 Мельник В. 9 Алєксєєнко М.Т. Фізика ІІ
3 Гуцул Д. 8 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
Тесля Н.А. Хімія ІІ
4 Савич М. 9 Андрійчук О.Л. Історія ІІІ
5 Горшкальова М. 11 Маланяк С.І. Історія ІІ
Правознавство І
Шлапак Т.М. Українська мова та література ІІІ
6 Гончарук Олександр 8 Гончарук Т.В, Біологія ІІІ
7 Дубініна В. 9 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
8 Марвін Ігор 10 Гудь О.О. Англійська мова ІІІ
9 Голосова Катерина 11 Приймак К.Б. Англійська мова ІІІ
10 Ядвіжин Микола 11 Гончарук Т.В. Екологія ІІІ
11 Ковальчук Дар’я 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця ІІІ
12 Примак Ю. 9 Ковальчук Н.С. Обслуговуюча праця І
joomla3x